Kurumsal

2001 yılında İzmir’de BETA TARIM olarak kurulan şirketimiz, kuruluşundan itibaren başta ruminant hayvancılık sektörü olmak üzere ”Hayvan besleme ve besleme ürünleri” konusunda faaliyettedir. 2019′ da, CCPA Grup-Fransa ile güçlerini birleştiren BETA TARIM, bu ortaklıkla birlikte faaliyetlerini
CCPA TURKEY AŞ olarak sürdürmektedir. 1966 yılında Fransa’da yem üreticilerine ve hayvancılık işletmelerine katkı sağlamak amacıyla kurulmuş bir servis firması olan CCPA, naturel yem katkıları konusunda uzmanlaşmış, güçlü bir laboratuvar ve ar-ge ye sahip, global boyutta aktif bir gruptur. CCPA TURKEY olarak, ülkemiz hayvancılığına katkı sağlamak amacıyla, CCPA grubun 50 yılı aşkın tecrübesini, bilgi birikimini, yenilikçi, doğaya saygılı, ekonomik ve etkili çözümlerini sunuyoruz.

CCPA grubun bir parçası olarak, YENİLİKçi bakış açısıyla, insanlara, hayvanlara, çevreye, çalışanlarımız ve iş ortaklarımıza SAYGIlı, rekabetçi çözümler ve hizmetler geliştirmek ve bu çözümleri küresel ölçekte yaygınlaştırmak için HIRSlı ve VERİMLİLİK açısından teknik ve ekonomik olarak başarısı kanıtlanmış çözümler araştırmak ve yaratmak DNA mızdır.